Євробляха чи авто з США: що обрати

0
277

Купуючи вживане імпортне авто в Україні, автолюбитель стикається з дилемою: гнати з Європи чи замовляти з Америки? Кожен з цих способів має власні плюси і мінуси. Розглянемо їх нижче.

Переваги американских авто

Це в першу чергу чисті документи. Якщо у випадку з європейською машиною ви не обов’язково є власником автівки (і навіть можете не бути вписані в техпаспорт), то з “американцями” все прозоріше:  право власності оформлюється на вас по приїзду в Україну.

Історія “євробляхи” завжди залишається невідомою. Ви ніколи не дізнаєетесь напевно в яких пригодах побувало авто до вас, скільки в нього було власників, який в нього реальний пробіг.

Машини з Північної Америки завжди можна “пробити” через сервіс CARFAX. Що це за сервіс і чому варто скористатися ним перш, ніж купувати машину?

Карфакс – це американська база даних, в якій міститься інформація про мільярди ТЗ, що перебувають або перебували на території Сполучених Штатів. Він містить всі дані, необхідні для комфортного придбання автомобілю: участь в ДТП, результати техоглядів, дані про ремонт тощо.

Друга перевага авто з США – якість збірки. Як не крути, але в американських машин вона краща, ніж в європейських.

Наступна перевага – це безпека. Відомі випадки, коли власникам автівки на єврономерах дзвонили з Польщі чи Литви і погрожували, що подадуть у розшук, вимагаючи викупу. Що стоується “зоряно-смугастих”, то більшість з них на аукціонах – страхові. Тобто страховий випадок вже стався, хай це буде ДТП або навіть угон машини. Претензій з боку третьої сторони до неї точно немає.

Мінуси б/в автомобілів зі Штатів

Деякі потенційні покупці не хочуть чекати на доставку. Зазвичай вона займає 2-2,5 місяці.

Якщо машина потрібна  терміново, її можна придбати з наявності – на сайті americamotors.com. Компанія має власний майданчик у Києві, на якому розташовано близько 100 автівок. Це ТЗ найпопулярніших марок і моделей: Toyota Camry, Nissan Leaf, Ford Focus, Volkswagen Golf тощо.

Хтось переймається щодо запчастин на автівки. Мовляв, в Україні їх непросто придбати. Але вживані автомобілі з Америки набули такої популярності в нашій країні, що зараз че вже не є проблемою: запчастини на більшість машин придбати не складно.

Маєте питання щодо купівлі б/в авто з США? Замовте безкоштовну консультацію в AMERICA MOTORS! Експерти компанії зможуть відповісти на всі питання щодо підбору, доставки, а також митного очищення транспортного засобу, який вас цікавить. Не гайте часу – дзвоніть сьогодні! І можливо вже завтра ви станете власником надійного і якісного автомобілю з Америки!