Українофоб Бужанський потрапив у базу сайту “Миротворець”

0
967

Українофоб, провокатор і скандальний нардеп від “Слуги народу” Максим Бужанський потрапив в базу сайту “Миротворець”, зокрема й через мовний закон.

Про це йдеться на сайті, пише “Апостроф”.

Українофоб. Провокатор. Свідомі дії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в Україні. Маніпулювання суспільно-значущою інформацією. Участь в антиукраїнських пропагандистських заходах. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі”, – вказали в “Миротворці”.

Раніше, Максим Бужанський зареєстрував законопроект № 2362, який нібито має на меті скасувати “дискримінацію” російської мови в освітньому процесі. Він передбачає скасування переходу учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання.

У разі прийняття законопроекту обов’язкове вивчення 80% предметів у школах українською мовою буде скасовано. Відповідно, річний обсяг навчального часу для отримання базової середньої освіти державною мовою складе 20% (40% в 9 класі), профільної середньої освіти – 60%.

Ряд нардепів з президентської фракції відмовилися підтримувати законопроект, оскільки він вносить розкол в суспільство, а люди вийшли на акції протесту.

Розгляд законопроекту планували 16 липня, але прийняли рішення перенести на п’ятницю, 17 липня.

Як сьогодні писав “Цинічний Львів”, у Львові відбулася акція на підтримку української мови.