У Кабміні висловилися проти участі проросійських гастролерів у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2019

0
1212
фото: УНІАН

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко висловив застереження проти участі у конкурсній частині фіналу Нацвідбору на Євробачення-2019 артистів, які гастролюють на території держави-агресора, або не визнають територіальної цілісності України.

Про це урядовець повідомив на своїй сторінці у Твіттер.

“Національний відбір на “Євробачення-2019”, на жаль, уже  став частиною гібридної війни Росії проти України. Унаслідок участі у відборі артистів, що гастролюють на території держави-агресора або не визнають територіальної цілісності України. Тому, аби ситуація не зайшла у глухий кут, підтримую тих, хто вважає, що з огляду на негативний суспільний резонанс та загрози інформаційній безпеці України, такі артисти не можуть брати участі у конкурсній частині фіналу Національного відбору на “Євробачення-2019”, – йдеться в його повідомленні.

Заява урядовця викликала жваве обговорення у соціальній мережі Твіттер. Користувачі соціальних мереж покладають у тому числі відповідальність на владу за присутність проросійських учасників на Нацвідборі на Євробачення-2019:

“Так, а що робити? Ми кожного року повертаємося до цієї проблеми. Можливо вартує поставити чіткі вимоги участі в Нацвідборі. Я не хочу, що мою країну представляли на пісенному конкурсі так звані “голуби миру”.

“Як я Вас розумію… Але ж постривайте! Ви ж урядовець! Це Ваша робота за Наші гроші, яку як я розумію, ви виконали погано. Мене б на моїй роботі вже звільнили, а Вас?”.

“Люди голосували за тих, кого їм запропонували. Це вже постфактумом ті ж люди навиколупували неприглядне інфо. А от за якими принципами живе і працює жюрі, що їх відібрало-мені цікаво. А як раз хто в жюрі-це вже залежить в тому числі і від урядовця”.

Нагадаємо, раніше активісти закликали бойкотувати трьох проросійських фіналістів українського відбору Євробачення-2019.