У 2020 році на Львівщині відремонтують важливу автомагістраль, – представник уряду

0
2206

Новий уряд обіцяє відремонтувати наступного року ще більше доріг. Один із останніх прикладів — дорога від Запоріжжя до Маріуполя. Вона там з’явилася якраз перед проведенням у Маріуполі інвестиційного форуму.

“Наступного року таких доріг, як на Маріуполь, мають бути десятки”, — запевнив міністр інфраструктури Владислав Криклій у прямому ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

Наступного року  уряд збільшив наполовину фінансування на відновлення доріг на сході України.

З весни почнуть також будувати й інші автомагістралі: Черкаси–Умань, Стрий–Львів, дороги на Кропивницький, Миколаїв та Кривий Ріг.

Тому сподіваємося, що уряд відремонтує автомагістраль Стрий-Львів.

Також урядовці вже знайшли партнерів для будівництва першої платної автотраси — нової кільцевої дороги в Києві.

«Наступного року таких доріг, як на Маріуполь, мають бути десятки».

Криклій: «Наступного року таких доріг, як на Маріуполь, мають бути десятки». На 2020 рік уряд збільшив наполовину фінансування на відновлення доріг на сході України. Однак з весни почнуть будувати й інші автомагістралі: Черкаси -Умань, Стрий-Львів, дороги на Кропивницький, Миколаїв та Кривий Ріг. Про це в ефірі програми «Право на владу» розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Також урядовці вже знайшли партнерів для будівництва першої платної автотраси – нової кільцевої дороги у Києві.

Опубликовано ПРАВО НА ВЛАДУ Четверг, 31 октября 2019 г.