Скандал у США: українського спортсмена примусили одягнути форму збірної Росії

0
1639

Дитину українки, яка мешкає в Чикаго, в місцевій школі самбо зобов’язали надіти форму збірної Росії, на якій присутній символіка СРСР.

Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у facebook.

“Тут в українців Чікаґо сьогодні, буквально в нас на очах, розгортається серйозне протистояння: школа самбо (власники – філіпінак і американець польського походження, що навчався самбо в СССР) видала українській дитині (і на її ж гроші) форму з символікою СССР і путінської Росії одночасно. При тому, що в Америці комуністичну символіку заборонено. Мама в розпачі звернулась до громади українців Чікаґо – чи допустиме таке приниження і знущання під час збройної агресії Росії? Чи без шансів – мусить стерпіти і платити далі, бо контракт?”, – написав політолог.

З його слів, громада Чікаґо вже порадила змінити адвоката, вказала, на які закони посилатись і до котрих правових органів звертатись.

“Українці вже висловили готовність вийти пікетом під стіни тої школи самбо, щоб захистити право українських дітей на повагу до їхньої країни, історії і героїв. В ідеальній країні… Чи навіть в нас, але півроку тому подібний інцидент з приниженням і моральним насильством обов’язково би привернув увагу як мінімум українського МЗС. Бо це – хороший привід для дипломатичних нот і звернень до офіційних осіб США”, – резюмував Голобуцький.

Тут в українців Чікаґо сьогодні, буквально в нас на очах, розгортається серйозне протистояння: школа самбо (власники -…

Geplaatst door Alex Golobuckij op Vrijdag 25 oktober 2019