Курсантки, яких збив п’яний майор, відмовилися від компенсації. Стало відомо, чому

0
713

Потерпілі у ДТП з п’яним прапорщиком курсантки Української військово-медичної академії відмовились від виплати компенсацій. Дівчата пояснили своє рішення тим, що винуватець ДТП має онкохвору дружину й дитину, які теж потребують вартісного лікування.

Про це вони повідомили на брифінгу у військовому госпіталі, у якому лікуються, повідомляє “Укрінформ”.

Курсантки сказали, що сім’я майора не винна в тому, що він зробив. Одна із дівчат зазначила, що “він (майор. — Ред.) зробив каліками нас. І також скалічив своїх дітей своїми діями”.

“Вони пропонують нам компенсацію. Ми від неї відмовляємось, оскільки знаємо, що в нього є жінка онкохвора й дитина. Тобто, його сім’я не винна і не мусить нести тягар”, — сказала одна з потерпілих.

Інша постраждала, Олександра, розповіла, що внаслідок аварії їй знадобиться чимало часу для відновлення. У неї, зокрема, порвалися м’язи на стегні, а нині є загроза втрати стопи.

“У мене зняли некроз, а як воно буде заживати, ніхто не знає. Плюс зламані кістки. Апарат стоїть зовнішньої фіксації. Його також треба буде знімати, ставити пластину, накладати шкіру. Ще багато всього. Але все буде добре”, — цитує “Суспільне” дівчину.

Водночас дівчата заявили, що незадоволені діями слідчого, який, з їхніх слів, жодного разу до них не прийшов, щоб узяти свідчення. Кажуть, що начебто навіть не бачили його, лише телефоном спілкувалися. Натомість роботою прокурора — задоволені.

Нагадаємо, у Києві п’яний майор наїхав на курсанток.