Дзідзьо відзняв романтичний фільм для незрячих та глухих глядачів

0
2535

Романтична комедія «DZIDZIO Перший Раз», яка виходить у прокат 25 жовтня, буде доступною для показу незрячим та нечуючим людям. Стрічка матиме формат з субтитрами та тифлокоментарем.

Про це повідомив Zaxid.net.

Як повідомила команда DZIDZIOFILM, ініціатива громадської правозахисної організації Fight for right (Боротьба за права) в межах проекту «Кіно, доступне для незрячих людей» за підтримки Українського культурного фонду дістала їхню абсолютну підтримку.

«Філософія мого нового фільму– чисте серце. Мені хочеться, щоб цей фільм побачили всі. Є люди, які не можуть бачити, не можуть чути, але вони відчувають. Серцем!», – прокоментував ініціативу автор ідеї та головний герой фільму Михайло Хома.

DZIDZIOFILM вже презентував у мережі два офіційні трейлери нового фільму з тифлокоментарем (додаткова аудіодоріжка, яка пояснює, що відбувається у сценах фільму, щоб це було зрозуміло незрячим) та субтитрами (текстова доріжка, що супроводжує фільм написами у нижній частині екрану для нечуючих).

«Ми зробили цей фільм доступним для тисячі людей з інвалідністю. А тепер необхідно, щоб держава і кінотеатри почали реальне та масове впровадження такої ініціативи. Поки що мова йде лише про покази в окремих кінотеатрах за підтримки громадських організацій та грантів», – розповів продюсер фільму Анатолій Безух.

Як йдеться в описі стрічки, у «DZIDZIO Перший Раз» головним героєм буде Дзідзьо, котрий «в душі — великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити вперше і дуже обережно».