Зупинилося серце жінки, яка постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі

0
2620

5 березня після численних операцій та інтенсивного лікування перестало битися серце 37-річної Наталії Здебської. Дрогобичанка дивом вижила після розриву гранати 20 лютого. Жінка кілька тижнів перебувала на лікуванні у Львові в реанімації.

Про це повідомляє сайт міста Дрогобича 03244.

Розрив вибухового пристрою спричинив тяжкі тілесні ушкодження у Наталії, в наслідок яких у жінки була пробити легеня, шлунок, пошкоджені інші внутрішні органи. Осколки гранати застрягли практично по всьому тілу, наробили проблем із оком.

Наталія пережила кілька важких операцій. Попереду – мали бути нові операцій втручання та тривала реабілітація. Однак, як повідомили рідні жінки – її серце перестало битися цієї п’ятниці.

Сиротами залишилися двоє малолітніх дітей – 15-річний син та 6-річна дочка Наталії. Син Наталії Здебської – Микола навчається на першому курсі ВПУ №19 у Дрогобичі.

Знайомі загиблої звертаються до усіх небайдужих – не залишити родину на одинці із горем. Лікування жінки спустошило бюджет сім’ї. Тож на похорони Наталії та підтримку дітей – друзі та родичі оголосили збір пожертв від усіх небайдужих.

Кошти можна переказувати на банківську карточку батька Наталії – Анатолія Здебського за номером – 5168 7574 0221 0068. (Контактний номер телефону батька – 0671324746)

або ж на картку сина Наталії – Миколи Череватого – 4149 4991 4674 9583.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї у втраті найріднішої людини!

Як повідомляв “Цинічний Львів”, рідні жінки з Дрогобича, яка постраждала внаслідок вибуху гранати благають про допомогу