Рідні жінки з Дрогобича, яка постраждала внаслідок вибуху гранати благають про допомогу

0
37823

Жінка, яка постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі, зараз перебуває у реанімації лікарні швидкої допомоги у Львові. У суботу їй проведуть четверту операцію, лікарі досі борються за її життя. Родина 37-річної Наталії Здебської просить фінансової підтримки, повідомляє місцевий сайт 03244.

Батько важко травмованої дрогобичанки Анатолій Здебський розповів ZAXID.NET, що лікарі називають дивом те, що його донька вижила при таких численних осколкових пораненнях. Уламки гранати застрягли у внутрішніх органах, оці, завдали множинних поранень кінцівок, голови, грудей, спричинили контузію легень.

«Завтра їй проводитимуть четверту операцію. Їй осколком розірвало кишківник, пішла інфекція в порожнину, є загноєння. Частину кишківника їй вже видалили. В оці також застряг уламок, їй видалили кришталик», — розповів ZAXID.NET батько постраждалої Наталії Анатолій Здебський.

За його словами, серце доньки працює добре, її ввели в медикаментозний сон, підняли гемоглобін.

Сім’я Наталії просить фінансової допомоги на лікування. Вдома на неї чекають двоє дітей. Чоловік загинув внаслідок вибуху гранати тоді ж, коли постраждала Наталія.

Родина Здебських, друзі та однокласники Наталії – оголосили про збір коштів на лікування для неї. Усі вони щиро вірять, що двоє діток (15-річний син та 6-річна дочка Наталії) таки побачать свою маму здоровою та зможуть її обійняти. Діти, до сьогодні, не можуть оговтатися від смерті батька.

Віримо, що серед нас є чимало небайдужих людей! Підтримка кожного із нас, хоча б у кілька гривень, пришвидшить процес лікування та одужання Наталії.

Кошти можна переказувати на банківську карточку батька Наталії – Анатолія Здебського за номером – 5168757402210068. (Контактний номер телефону батька – 0671324746).

Додамо, до трагічної події жінка працювала в одному із садочків нашого міста, про неї відгукуються як про чуйну, добру та позитивну людину.