Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » Знову дощі та грози: на Західну Україну повертається негода
    Погодний

    Знову дощі та грози: на Західну Україну повертається негода

    adminBy admin26.06.2020Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram
    фото ілюстративне

    Упродовж наступних п’яти днів західні та північні області України знову накриє грозовими дощами, проте погода буде спекотною.

    Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на “Захід.нет”.

    Згідно з прогнозом Укргідрометцентру, 26 червня грози очікуються лише в Івано-Франківській та Закарпатській областях. Температура повітря по всій країні коливатиметься між 27 та 31 градусом удень та 13-17 – уночі. Вітер змінюватиме свій няпрям, швидкість – 5-10 м/с.

    У суботу, 27 червня грози поширяться по всій Західній Україні, а також на Чернігівську область. Температура повітря в цих регіонах знизиться до 25-27 градусів удень та 14-16 – уночі. На решті території – сонячно, 28-30 градусів тепла. Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

    У неділю, 28 червня, грозові дощі охоплять увесь захід та північ країни, а також Вінницьку, Хмельницьку, Черкаську та Полтавську області. Максимальна температура повітря в західних областях сягатиме 25-27 градусів, а на решті території стовпчик термометра підніметься до +30. Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

    У понеділок, 29 червня, грози поширяться ще на східні області. Температура повітря вдень знизиться на заході до 23-26 градусів вище нуля, на півночі – до 25-27, а на решті території коливатиметься між 27 і 31 градусом. Вітер північно-західний, 3-8 м/с.

    У вівторок, 30 червня, зливи з грозами прогнозують у всіх областях. Максимальна температура повітря лишиться в межах попередньої доби. Вітер на заході змінить свій напрям на західний, на решті території лишиться північно-західний, 3-8 м/с.

    Нагадаємо, що через сильні зливи західні області цього тижня страждають від паводків, які підтопили понад 10 тисяч будівель, зручнували чи пошкодили сотні кілометрів доріг і десятки мостів.

     

    грози Дощі західна Україна погода
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Погодний

    Ожеледиця в Шептицькому: небезпечні вулиці та прогноз

    09.01.2026
    Вибір редакції

    Прогноз погоди: в Україні очікуються перші заморозки

    26.09.2025
    Вибір редакції

    Увага! На Львівщині очікується значне погіршення погодніх умов

    02.01.2025
    Останні публікації

    Штамповані ножі — переваги, порівняння з кованими, вибір 2026

    03.07.2026

    Біля Дрогобича в озері втопився хлопець (ФОТО 18+)

    29.06.2026

    Львівщину накрила аномальна спека

    27.06.2026

    Конференція URC2026, що проходила у Гданську принесла Україні близько 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро

    27.06.2026

    На Львівщині у жахливі автотрощі загинув водій, ще двох людей забрала швидка

    27.06.2026

    Трагедія на Львівщині: в озері потонула 17- річна дівчина

    27.06.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.