Замість вулиць – річки: через негоду Львівщина опинилася під водою(ФОТО)

0
2281

Унаслідок дощів, які пройшли у ніч на 14 серпня, багато містечок та сіл на Львівщині затопило.

Про це пишуть користувачі мережі “Facebook”.

Відтак відомо, що у Дрогобичі сильні опади спричинили затоплення вулиць та будинків на території міста. За інформацією пресслужби Дрогобицької міської ради, станом на ранок проблемними ділянками залишається мікрорайон Є. Коновальця, Зварицька, Плебанія. Заїзд на вул. Є. Коновальця перекрито біля супермаркету “Сільпо”. Мешканців просять оминати проблемні райони.

“Скоординувавши роботу, надзвичайники та комунальники вирушили надавати мешканцям допомогу. Першочергово виселятимуть людей із затоплених ділянок. Також соціальні служби надаватимуть домогу особам з інвалідністю. Зважаючи на прогноз погоди, служби швидкого реагування працюватимуть у посиленому режимі” – пишуть у пресслужбі.

У спільноті “Місто Турка” користувачі публікують фото, на котрих видно, наскільки затоплені вулиці.

У Жидачеві негода також наробила біди. У групі “Моя Жидачівщина” люди публікують жахливі фото негоди.

У Перемишлянах також вирує стихія.

Як повідомляють у пресслужбі ДСНС у Львівській області, у зв’язку із опадами 13-14 серпня відбулося підняття поверхневого стоку у м. Дрогобич, м. Трускавець, м. Борислав та м. Стебник.

У м. Трускавець було відкачано воду з підвалу приміщення міської ради на вул. Бориславська, 20.

У м. Борислав тривають роботи з відкачки води з підвалу житлового будинку на вул. Коваліва, 53 та підвалу КП “Зелений Світ” на вул. І. Сеник, 17.

У м. Стебник проводиться відкачка води з підвалу Стебницької міської лікарні на вул. Січових Стрільців, 2.