“З’їв грибів і помер”: 9-річний хлопчик смертельно отруївся грибами, яких назбирав його батько

0
1222
фото ілюстративне

У понеділок, 21 червня ввечері в Дніпровській обласній дитячій лікарні помер 9-річний хлопчик, який отруївся грибами. У медзаклад дитини доставили з Новомосковської ЦРЛ в четвер, 17 червня, у вкрай важкому стані.

Про це повідомляє “Наше місто”, пише varta1.com.

«Нам розповіли, що гриби збирав батько хлопчика. Найімовірніше, серед них була бліда поганка, оскільки отруєння було дуже сильним. Його стан був вкрай важким, і, незважаючи на всі зусилля, докладені лікарями для порятунку життя дитини, вчора він помер. Ця трагедія вкотре підтверджує, що не можна вживати в їжу дикорослі гриби і дорослим, ним тим більше дітям », – розповів нашому журналісту генеральний директор ДОКБ Олексій Власов.

Симптоми отруєння блідою поганкою дуже схожі на кишкову інфекцію. Тільки блювота і пронос практично не припиняються, відбувається сильне зневоднення організму. Якщо людина їла гриби ввечері, то, як правило, погано стає під ранок.

Додамо, що мерть від отрути поганки жахлива: спочатку відмовляє печінка, потім нирки і серце. Щоб уберегти себе і близьких від небезпеки, краще не їсти гриби, в походженні яких ви не впевнені. А якщо вже дуже любите «тихе полювання», погуляйте по лісі, назбирайте козуб, а на шляху додому викиньте все на узліссі.