З автоматом на колінах: у день присяги нацгвардієць освічився своїй дівчині (ФОТО)

0
994

Сьогодні у 21-річного військовослужбовця строкової служби Нацгвардії Ростислава Мальцева з Кіровоградської області потрійне свято. По-перше, у центрі Львова він присягнув на вірність українському народові. По-друге, у нього сьогодні День народження. Проте найзворушливіша подія відбулась опісля – кохана дівчина погодилась стати його дружиною.

Про це йдеться на сторінці Західного територіального управління Нацгвардії України у facebook.

Зі своєю обраницею Марією Ростислав зустрічається з 9-го класу.

«Ми проживали з нею в одному селі, проте я її не помічав. Я пам’ятаю нашу першу зустріч – відлік наших відносин – вона приїхала з навчання з міста, а я тоді навчався в 9-му класі. Ми зустрілися у нас в центрі. Наші долі перетнулися. З того часу ми разом. Сьогодні вирішив зробити їй сюрприз, щоб вона запам’ятала освідчення на все життя. Був впевнений, що вона навіть не здогадується. Адже у нас йшла мова про те, що після того, як я відслужу строкову службу і повернуся, тоді ми одружимося», – розповідає новоспечений військовослужбовець.

Читайте також: невідомі розбили пам`ятну дошку герою російсько-української війни Сергію Лимарю.

І дійсно, для Марії це незабутній день. На присягу до Львова приїхали батьки та друзі Ростислава. Звичайно вони все знали про сюрприз і як могли допомагали. Тому коли майбутня наречена побачила у матері нацгвардійця букет квітів, у неї з’явились певні здогади, проте мати переконала, що це для привітання сина з Днем народження.

На питання, чим саме причарувала його кохана, військовослужбовець лаконічно відповів: «Люблю і все…».
Ростислав Мальцев незабаром планує підписати контракт та забрати Марію до себе у Львів, щоб сім’я була повноцінною. Він також зізнався, що задумується над пропозицією перевестися у бригаду швидкого реагування у Гостомель Київської області.

А до цього було бажання відслужити строкову службу.
«Я просто захотів і пішов в армію. Хотів спробувати, що це таке. Це мій вибір. Хотів лише в Нацгвардію», – прокоментував Ростислав.

У військову частину 4114 потрапив разом зі своїм другом. Багато його товаришів проходили військову службу в Нацгвардії, тому завдяки їх розповідям, він хотів саме сюди. Батьки не були проти.

Під час навчального збору не виникало жодних проблем. Гвардієць зізнається, що фізично йому взагалі неважко, оскільки він виріс в селі, і тому з дитинства загартований. Крім того займався боксом та футболом. Навіть грав за місцевий клуб «Кіровоградська зірка».

«Не шкодую за свій вибір. Від декого можна почути «Навіщо я сюди йшов». А в мене навіть не виникала така думка. Сьогодні у мене емоції зашкалюють. Сьогодні моє свято», – завершив свою розповідь Ростислав.