Невідомі розбили пам`ятну дошку герою російсько-української війни Сергію Лимарю

1
779

Сьогодні вночі вандали розбили інтерактивну дошку на Алеї пам’яті захисників в парку імені Котляревського у Полтаві, спалили авто волонтерам та пошкодили меморіальну дошку Сергію Лимарю.

Про це повідомив голова ГО “Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини” Вадим Ямщиков на своїй сторінці у facebook.

“Не маю уявлення, хто це зробив і яким словом можна назвати цих людей. Дошку ми Сергію Лимарю обов’язково відновимо. На жаль, близьких з родини у нього не залишилось, тому це наша справа честі”.

пам`ятна дошка Сергію Лимарю

Читайте також: АТОвця розлютило фото з концерту Коржа: “Скільки залишилося сиротами через триколор?”

У зв`язку з вандалізмом представниками ГО ветеранів російсько-української війни та родин полеглих воїнів звернулся до керівництва обласного управління Національної поліції знайти і покарати винних.

Для довідки:

Сергій Лимар – офіцер Збройних Сил України, уродженець Полтави. Командир взводу, 2-й об’єднаний польовий вузол зв’язку ГШ. Загинув 21 серпня 2014 року при виконанні бойового завдання — бойовики здійснили артилерійський обстріл реактивною системою залпового вогню «Ураган» з території Російської Федерації бойових позицій підрозділу поблизу села Старогнатівка.

12 жовтня 2015-го після заупокійної літургії на стіні полтавської ЗОШ № 9 врочисто відкрито пам’ятну дошку Сергія Лимаря.