Які є види ортопедичного взуття та де його можна придбати

0
102
alt-ортопедичне-взуття

Ми не завжди хочемо звертати достатньої уваги на своє здоров’я або хронічні захворювання, а це з часом може призвести до складних ускладнень. В розвинутих країнах світу більшість людей має сформований перелік  потрібної домашної медтехіки і це допомагає їм підтримувати своє здоров’я в набагато кращому стані. Крім цього дуже популярним, особливо в Європі, є ортопедичне взуття, яке значно полегшує людям життя. Якісне ортопедичне взуття можна знайти і в нас в ортомедіка у Львові. Варто звернути увагу, що на ринках або в неспеціалізованих магазинах часто пропонують неякісне ортопедичне взуття, яке може тільки Вам нашкодити. Тому радимо купувати таке взуття тільки в спеціалізованих салонах або магазинах.

Що являє собою ортопедичне взуття?

Ортопедичним, називають взуття, яке спеціально розроблене для людей з патологіями в анатомічній будові стопи. Вона може бути стабілізуючою, що коригує клишоногість, плоскостопість, шпору п’яти, зміщені плюсни або фаланги пальців. Також носіння такого взуття рекомендовано людям, які хворіють на цукровий діабет. Є ще профілактичне взуття. Профілактичне взуття розроблене з урахуванням патологічних відхилень на ранній стадії їх розвитку та для профілактики плоскостопості. Нескладне ортопедичне взуття  призначене для осіб із помірно вираженими деформаціями стоп або незначним укороченням стоп (до 30 мм). Складне ортопедичне взуття призначене для осіб із вираженими деформаціями стоп та укороченням стопи внаслідок ампутації.

Ортопедичне взуття має кілька характерних рис:

  • Виготовляється з міцних гіпоалергенних матеріалів, що дихають;
  • Враховує всі особливості стопи людини;
  • Поступово розподіляє навантаження на стопу завдяки посиленим або полегшеним деталям;
  • Щільно фіксується завдяки додатковим скобам, подовженому чи укороченому язичку;
  • Підошва пом’якшує ходу, запобігаючи травмам стопи;
  • Гнучкість та жорсткість підошви та кріплень регламентуються відповідними державними стандартами;

Види ортопедичного взуття

Існує кілька варіантів класифікації ортопедичного взуття. Загалом, ортопедичне взуття, як і звичайне, буває дитячим, підлітковим і дорослим. Також воно поділяється на літнє, зимове та демісезонне. Серед різних найменувань ортопедичного взуття Ви можете знайти всі можливі різновиди та моделі: чоботи, черевики, туфлі, мокасини, кеди тощо. Зазначимо, що перед покупкою такого взуття Вам варто проконсультуватися з лікарем і дотримуватися його рекомендацій.

В будь-якому випадку, якісне ортопедичне взуття ви зможете знайти в “Медтехніка Ortomedica” у місті Львові на вулиці Личаківська,1. Купивши тут ортопедичне взуття, ви точно не прогадаєте з вибором.