Як правильно вибрати насіння овочів?

0
169

В останні роки все частіше жителі міст та містечок в Україні  прагнуть придбати присадибні або садові ділянки в сільській місцевості, передмістях або ж поїхати до батьків у село , щоб отримати можливість хоча б трохи вирватися із задушливих багатоповерхівок і бути ближче до природи. А якщо є хоча б невелика ділянка землі, то більшість наших громадян намагаються розбити на них нехай навіть невеликі овочеві грядки, щоб посадити якісь овочі та іншу зелень. І тут виникають проблеми з придбанням насіння і саджанців овочів. Найкращим варіантом є замовлення насіння овочів через інтернет-магазин. Так, до прикладу ви можете знайти великий вибір кращого насіння овочів за посиланням – https://semena.in.ua/nasinnya-ovochiv/. Замовивши насіння через інтернет-магазин ви зеекономити не тільки свій час, але і гроші, отримуючи можливість виростити своїми руками бажані овочі.

На що варто звернути уваги при виборі насіння овочів?

Хороший садівник знає, що вирощування якісного врожаю починається з вибору насіння і підготовки землі до посіву. Однак, на сьогоднішній день, навіть при наявності величезного асортименту на ринку, не так-то просто вибрати добре насіння овочів, з яких виростуть досить невибагливі рослини, що дають гарні показники врожайності.

Якщо ж ви вирішили займатися садівництвом для початку ми б порадили купувати професійне насіння овочів тільки в великих спеціалізованих центрах або в перевірених інтернет-магазинах від відомих фірм-виробників і селекціонерів з з ім’ям. Бабця на ринку або продавець в сумнівній наметі може розповісти вам прекрасну історію про величезні врожаї. А на ділі розсада або насіння можуть бути заражені або ослаблена спадковими хворобами. В цей час як великі виробники ретельно за цим стежать.

В будь-якому випадку перед купівлею насіння виберіть, що вам краще підійде насіння гібридів чи звичайне насіння. Подумайте, для чого вам потрібні насіння: одна справа, якщо ви просто збираєтеся виростити бажану рослину, і зовсім інша – якщо ви маєте намір заготовлювати насіння про запас. У першому випадку доцільніше купувати насіння з маркуванням F1 – насіння гібридів, ну а в другому – звичайних сортів.

Не забудьте скласти план посілів насіння овочів. Перед тим, як купувати насіння, визначтеся з планом посівів – це не такий момент, який може здатися на перший погляд неважливим. Ретельно спланувавши посіви, ви визначите точно, скільки і яких саме насіння вам необхідно, а значить – уникнете непотрібної трати грошей.

Виберіть насіння овочів, які відповідають кліматичним умовам вашого регіону. Завдяки проведенню різноманітних сортовипробувань науково-дослідні установи відбирають найбільш підходящі для кожного регіону сорти і гібриди – їх називають районованими (регіональними). Вони здатні дати можливий максимум в своєму регіоні: регулярно плодоносити і давати найкращі врожаї високоякісних плодів, відрізнятися більш яскравим і здоровим зовнішнім виглядом, стійкістю до різних хвороб.

Звичайно, ми розказали тільки кілька основних правил при виборі професійного насіння овочів. Насправді, при виборі насіння овочів потрібно звертати і на інші особливості. До прикладу, в ТМ “Професійне насіння” є власні клаліфіковані фахівці, які нададуть вам фахову консультацію, тому саме до таких інтернет-магазинів радимо вам звертатися!