Всеукраїнський сервіс замовлення таксі OnTaxi впродовж літніх канікул організував тренінги для підлітків Львова з основ безпеки на дорозі

0
81
alt_сервіс-таксі_ontaxi

У рамках стратегії соціально-відповідального бізнесу OnTaxi системно розвиває безкоштовні гуманітарні проєкти, направлені на підвищення кваліфікації водіїв і обізнаність з ПДР серед різних верств населення, зокрема – дітей та підлітків.

14 липня 2022 року компанія OnTaxi разом з «ДЖУН. IT Academy» дали старт насиченим і цікавим заняттям з безпечної поведінки на дорозі для підлітків віком 11-17 років. Мова йде про одноденні безкоштовні тренінги, які відбуватимуться раз на тиждень протягом літніх канікул на спеціальному майданчику автошколи REGA під наглядом досвідчених інструкторів та драйверів OnTaxi. Програма заходу складається з теоретичної та практичної частини. Діти отримують інструктаж з правил дорожнього руху, вчаться безпечної поведінки на дорозі, пішохідних переходах, у машині під час руху, дізналися про можливі негативні наслідки у разі порушення ПДР. 

На власному досвіді кожен з учасників має можливість відчути, що відбувається з автомобілем та пасажирами у критичній ситуації, переконатися у необхідності застосування пасивних систем безпеки. У розважальній частині тренінгу, учасники беруть участь у тест-драйві аварійного водіння, дізнаються, що таке “лосиний тест”, змагаються у конкурсі на найшвидше крутіння керма під наглядом інструкторів автошколи REGA. Наприкінці заходу на дітей чекають пам’ятні подарунки у вигляді промокодів на поїздки з OnTaxi, сертифікати зі знижкою на заняття у  «ДЖУН. IT Academy» та подарункові сертифікати від мережі магазинів іграшок і коміксів «World of Comics». 

Тренінги від OnTaxi для підлітків відбуватимуться впродовж літа у форматі міні груп, що дозволить викладачам приділити максимальну увагу всім дітям. Групи формуються заздалегідь за попередньою реєстрацією через заповнення спеціальної форми за посиланням https://shly.link/gdocaJhJ

“Це абсолютно новий підхід до якісної організації літніх канікул для дітей та відповідальних батьків. За останні роки число ДТП, у тому числі за участю дітей, значно зросло. При цьому суттєво зросла кількість ДТП з вини самих дітей, бо з раннього віку вони починають освоювати індивідуальні транспортні засоби у вигляді роликів, велосипедів, самокатів, скейтбордів ті інших транспортних засобів. Але дитина через вікові особливості не завжди розпізнає небезпеку на дорозі, тому необхідним є придбання знань, які ми і надаємо на наших тренінгах” коментує Head of marketing OnTaxi Віталій Леонов.

У компанії OnTaxi впевнені, що подібні заходи важливі для розширення світогляду дітей, навчання відповідальності за себе, пасажирів та інших учасників руху, тому планують і надалі створювати проєкти, направлені на підвищення обізнаності з ПДР серед населення.

Довідка:

Нагадуємо, OnTaxі – сучасний онлайн-сервіс замовлення таксі, який працює на території України з 2016 року, був заснований у Харкові. На сьогодні присутній у 48 містах країни та за кордоном. Має зручний сучасний додаток Android та IOS, а також працює за коротким номером телефону 2000.

З початку війни активно займається волонтерською діяльністю та допомогою медикам, ТРО, ЗСУ, МЧС. Також, OnTaxi проявляє дбайливе ставлення до навколишнього середовища, про що свідчить наявність автівок еко-класу. 

Більше новин можна дізнатись на сайті ontaxi.com.ua.