“Він має зд*хнути!”: Мосійчук побив політолога в ефірі ток-шоу (ВІДЕО)

0
1304

В ефірі телеканалу NewsOne нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук накинувся на доктора політичних наук Олександра Семченка, звинувативши його у тому, що він бере гроші у глави Чечні Рамзана Кадирова і підтримує кілера, який стріляв у добровольця Аміну Окуєву, відвідуючи його в Лук’янівському СІЗО.

Про це повідомляє “Уніан”.

Мосійчук назвав політолога російським пропагандистом, запевнивши, що той працює за російські гроші та відмовився відповідати на питання експерта.

“Я стверджую на всю країну, що Семченко є кремлівським пропагандистом і відпрацьовує гроші Кремля. На гроші Кремля він ходить в Лук’янівське СІЗО, робить інтерв’ю з кілером Кадирова, який там утримується” – додав Мосійчук.

У відповідь на образу політолог Семченко назвав нардепа душвенохворим, після чого той збирався покинути шоу. “Зараз на мене п’ять хвилин лили відра лайна. Цей психічнохворий чоловік, який незрозуміло як опинився у Верховній Раді…”, – відповів Семченко, одразу ж після цих слів Мосійчук накинувся зі своєю тростиною на політолога та повалив його на підлогу із криками “вон на*й звідси!”. Розлючених чоловіків розборонили учасники ток-шоу та співробітники телеканалу. Пізніше Мосійчук знову завдав удар палицею зі словами “Він має зд*хнути!”

Зрештою, ведучий попросив політолога поступитися і піти зі студії. Семченко, у свою чергу, попросив Піховшека надіслати йому відео бійки. Після відходу політолога зі студії Мосійчук зайняв своє місце і ефір продовжився.