“Вікторія на 9 місяці вагітності, сирота без рідних, йти їй нема куди,”: на Львівщині вагітну жінку позбавили житла

0
7942

У Стрию сирота не може оселитись в помешкання, що належало її покійній матері. Дівчину в кімнату не впускає сусідка. 

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Дивись інфо

«Вікторія – сирота, виховувалася у сиротинці «Пролісок», потім в прийомній сім‘ї, потім її повернули уже в львівський притулок на Левандівці. Її дитинство було складним і зовсім не дитячим. Після притулку Віка навчалася у профучилищі на кухаря-кондитора, а після закінчення мала розпочати своє самостійне життя поза притулками і поневіряннями у кімнатці своєї мами, яка їй залишилася у спадок. Усі документи та рішення міської ради про закріплення кімнати в гуртожитку є, але потрапити туди Віка не може… Вся справа в тому, що сусідка по кімнаті замінила загальні двері у блок, і не пускає ані Соціальні служби, ані саму дівчину. Нікого. Кажуть, вона навіть найняла адвоката, який має допомогти залишити Віку без житла. Мовчить і комендант гуртожитку, розводячи руками. Видно сусідка все з усіма вирішила…», – розповідає волонтерка і засновниця центру «МІСТО ДОБРА» Марта Левченко.

Також зазначено, що Міська рада сплачувала борги за кімнату для статусної дитини і готувала її вселення, в дівчини на руках всі документи про законність її вселення.

«Документи соціальна служба показувала коменданту гуртожитка, а одна людина може просто зачинити двері і все! Соціальні служби зверталися до поліції, але досі тишина… Зараз Вікторія на 9 місяці вагітності, одна, сирота без рідних, йти їй нема куди, в її кімнатку, гарантовану їй державою, її не пускають, грошей на адвоката в неї нема! І хто ж має відстояти її право?! Єдине, що зараз пропонують їй місцеві соціальні Служби- ще один притулок, після того як закінчиться її термін у Місті Добра! Звісно він не закінчиться. Ми не виставимо сироту на вулицю. МІСТО ДОБРА Центр доброти для мами і дитини. Опікується і буде опікуватися Вікою та її дитям, але чому вона має жити в притулку якщо має власний дім?», – каже Марта Левченко.

Волонтерка звертається до усіх служб з проханням владнати ситуацію, а також, щоб це набуло громадського розголосу.

«Кімнатка знаходиться у Львівській області. м. Стрий, Вул Січових Стрільців 5, кімната 320. Ім’я сусідки – пані Галина», – йдеться у дописі волонтерки.

Нагадаємо, що вчора біля Львова спалахнула пожежа у двох будинках: родинах необхідна термінова допомога