Відомий комік жорстко висміяв Тимошенко(ВІДЕО)

0
757

Відомий комедійний ведучий Майкл Щур  в ефірі своєї програми висміяв політику глави партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко, яка не так давно виступила проти одностатевих шлюбів.

Відео було опубліковано на сторінці “Телебачення Торонто” у Facebook. Ведучі посміялися над тим, як швидко Тимошенко змінює свою риторику, виступаючи проти легалізації марихуани в медичних цілях і проституції.

“Проблема в тому, що ще вчора Юлія Тимошенко мчала на блокчейн-електробайку, прокладаючи новий курс. Але вже сьогодні вона знову пересіла у стару фіру, яку тягнуть три воли традиційних цінностей: заборона секс-роботи, легких наркотиків та одностатевих шлюбів”, – йдеться в передачі.

Ведучі підкреслили, що єдине правило, яке є незмінним для Тимошенко – це бути в опозиції.

Тимошенко проти ЛГБТ!

Політтехнологічне! У той час як Епл та інші техно-гіганти, відмовляються від підтримки застарілих девайсів, партія Батьківщина випустила нову прошивку Юлії Тимошенко?Проблема в тому, що ще вчора Юлія Тимошенко мчала на блокчейн-електробайку, прокладаючи Новий курс? Але вже сьогодні вона знов пересіла у стару фіру, яку тягнуть три воли традиційних цінностей: заборона секс-роботи, легких наркотиків та одностатевих шлюбів!?

Опубликовано Телебачення Торонто Среда, 29 января 2020 г.