“Від цих слів не тільки вуха в’януть” – Ніцой розкритикувала учасницю Нацвідбору на Євробачення

0
475

Ніцой розкритикувала учасницю Нацвідбору на Євробачення: “від цих слів не тільки вуха в’януть”, також Ніцой пройшлася і по журі назвавши їх “козлами”.

Відомо, що вже 15 лютого має продовжитися Національний відбір на Євробачення 2020. А під час перерви між ефірами, українська письменниця Лариса Ніцой,  розкритикувала майбутніх учасників другого півфіналу і не обійшла навіть журі.

Письменниця зазначила, що співачка Assol не може нормально говорити рідною мовою, а перескакує на російську. Про це стало відомо завдяки новій публікації Лариси Ніцой в мережі Facebook.

“Ассоль! Уявімо, що ти їдеш представляти нашу націю. Українську націю. Твої інтерв’ю показуватимуть на весь світ. Ти даватимеш своє інтерв’ю англійською, добре. Якщо трапиться російськомовний журналіст, а він станеться, ти йому відповіси російською? І це транслюватимуть на весь світ? Твою москвороту відповідь?“, – написала Лариса.

 

Публікація Лариси Ніцой, Facebook

Також Ніцой пройшлася і по журі назвавши їх “козлами”.

“Журі, експерт і редактори шоу демонстративно всі роки українську мову не шанують. Вони всі козли. Так, професіонали. За професіоналізм – молодці. За професіоналізм можна поважати. За спілкування московською – зневажаю”, – зазначила Лариса.