В Україні у березні подорожчають квитки на поїзди: як зміняться ціни

0
342

В Україні в березні на 2% підвищать вартість квитків на потяги. Подорожчання буде відбуватися щомісяця до кінця року і в сумі складе близько 20%.

Інформує “Цинічний Львів” з посиланням на OBOZREVATEL.

У пресслужбі “Укрзалізниці” відразу зазначили, що запланована індексація “далека від покриття наявних витрат”. З цим погоджується і ексміністр інфраструктури 2016-2019 Володимир Омелян. За його словами, 20% до вартості квитка згенерують додаткових 500 або 600 млн грн, до того ж пасажирський сектор зараз завдає близько 10 млрд грн збитків на рік.

Тим, хто користується найбільш популярними напрямками, нова ціна може серйозно вдарити по гаманцю. Наприклад, проїзд у плацкарті з Києва до Львова зараз коштує 190 грн, а вже в грудні буде дорівнювати 232 грн.

Щоб заощадити на проїзді, в пресслужбі Мінінфраструктури радять українцям брати квитки заздалегідь. Тоді їх можна буде придбати до 40% дешевше, ніж в останній день.

До речі, збитковість підприємства на розмірі заробітних плат топ-менеджерів не відобразиться. Наприклад, колишній глава підприємства Євген Кравцов заробляв близько 570 тис. грн на місяць. Нинішній глава Володимир Жмак стверджує, що його зарплата нижча, ніж у попередника, але цифру не оголошує.

Як повідомлялося раніше, перевізники Львова вимагають терміново підвищити вартість проїзду у маршрутках