Перевізники Львова вимагають терміново підвищити вартість проїзду у маршрутках

0
281

Перевізники Львівщини оприлюднили термінову заяву щодо вартості проїзду у Львові. Вони вимагають збільшити вартість проїзду з 7 до 14 гривень.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Варта 1.

«Станом на сьогодні не на жарт стоїть питання: бути чи не бути громадському автомобільному транспорту у Львові? Це спричинено такими факторами:

  • Рік автотранспортні підприємства працюють в умовах «карантинних обмежень», що призвело до втрати доходів щонайменше наполовину у порівнянні з періодом до карантину.
  • Жодної фінансової підтримки від влади перевізники не отримали. Обіцяні владою додаткові компенсаційні кошти у 2020 році так і залишились обіцянками.
  • Вартість проїзду, яка мала змінитись ще до виборів восени минулого року, залишається незмінною досі.
  • Станом на зараз реальний тариф без інвестиційної складової – не менше 14 гривень. Тобто кожен перевізник втрачає на одній поїздці 7 гривень, які ніхто не компенсує.
  • Дотація за пільгові перевезення виплачується підприємствам на рівні минулого року, хоча кількість пільговиків з утворенням Львівської ОТГ зросла.

Зараз загальна заборгованість автотранспортних підприємств за пальне (включно з АТП-1) перевищує шість мільйонів гривень. Це без урахування боргів за запчастини, колеса, мастильні матеріали та т. п.”, – йдеться у повідомленні Асоціації перевізників Львівщини.

Системні зміни в підходах до автомобільного громадського транспорту прогнозують не скоріше червня цього року. Всі пропозиції, які надходять від перевізників, не розглядаються.

Згідно з інформацією, під час минулих хуртовин перевізники довели: можуть боротися не тільки із байдужістю влади, але й із природними катаклізмами. АТП забезпечили 75%-ний виїзд транспорту для обслуговування львів`ян.

Нагадаємо, що в січні у Львові перевізники вже вимагали міську владу збільшити тариф на проїзд аж до 14 гривень