В таку спеку в масці ніхто не витримає: епідеміолог заявив про проблему з носінням масок

0
796

Через літню спеку перебування в захисній масці у громадському транспорті стає неможливим. Український епідеміолог Андрій Александрін розповів, що незнання про те, як носити маску, – це проблема.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

Жодна здорова людина не витримає +40 у маршрутці – там просто нема чим дихати за такої спеки, заявив український епідеміолог, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін.

“Люди не надівають маски в громадському транспорті – там просто нема чим дихати за такої спеки. Якби в транспорті була нормальна вентиляція з охолодженням, у людей би була можливість надягати маску. А якщо зараз на вулиці +35 градусів, а в маршрутці +40, то жодна здорова людина не витримає в масці”, – сказав епідеміолог.

Він зазначив, що ненормально вимагати від людей дотримуватися міжнародних протиепідемічних стандартів, якщо у нас не створено умов для того, щоб їх виконувати.

“Потрібно було провести нормальну комунікаційну кампанію, пояснити, що на вулиці маску носити не потрібно, варто тримати фізичну дистанцію; у приміщенні треба надягати маску і робити це правильно – на підборідді маску носити не можна, треба носити повністю на обличчі”, – додав Александрін.

Нагадаємо, за тиждень, що минає, у Львові послабили карантин.