Унікальні прикраси Sovajewels

0
93

Мода диктує свої правила не тільки стосовно одягу, але і на аксесуари. І навіть ювелірні вироби схильні піддаватися її віяннями. Тому кожен сезон дизайнери модного ювелірного бренду SOVA створюють нові прикраси для своїх колекцій .Найжіночніші, яскраві і розкішні сережки ювелірного дому SOVA представлені в каталозі sovajewels.com/catalog/.

Звичайно ж, є вироби поза часом, або ті, яким ми віддаємо своє серце на багато років. Але, як правило, дівчата вважають за краще періодично міняти свій ювелірний гардероб. А ювелірний бутик Sovajewels готовий їм в цьому допомогти.

Модні прикраси на руку: кільця, браслети

В моді вже кілька сезонів залишаються помітні фактурні вироби, які не залишаться без уваги. Якщо говорити про стиль — то це:

  • бохо;
  • етніка;
  • плетіння;
  • геометричні вставки;
  • незвичайні матеріали;
  • комбінація декількох кольорів металу.

Яскраві каблучки в етнічному стилі можна вибрати в колекції India і Savanna ювелірного бренду SOVA. Незвичайна геометрія у всій своїй красі відкривається в колекції Muse. В ній представлені великі браслети-ланцюги і кільця з незвичайним декором, в якому вставкою, замість дорогоцінного каменю, виступає золото.

Модні прикраси на шию від SOVA

Ланцюжки, кольє й підвіси завжди були і будуть жіночими фаворитами в ювелірному гардеробі. Якщо раніше золоте кольє асоціювалося лише з масивним виробом, в якому багато дорогоцынного камінням, то зараз така прикраса може бути дуже елегантною і практично невагомою. Як, наприклад в колекції Sophie. Тонкий золотий ланцюжок з підвісом-перлиною не залишить байдужими прихильниць елегантного стилю.

Якщо ви віддаєте перевагу виразним прикрасам, які неодмінно мають привернути до себе увагу, великі золоті кольє Muse — це те, що потрібно. Великі ланки білого або жовтого золота прекрасно відображають модні віяння та приваблюють захоплені погляди до своєї власниці.

Незвичайні ювелірні прикраси Sovajewels

Дизайнерські ювелірні вироби, в першу чергу цінуються за свою унікальність. Але навіть велике виробництво може створювати унікальні вироби, як це успішно робить Sovajewels. Дизайнери бренду відреагували на тренд прикрас з перлами, і створили колекцію Sophie. Кожен виріб в ній — витвір мистецтва.

І навіть серед схожих, на перший погляд прикрас: сережок, підвісів і кілець, кожна —  унікальна. Адже натуральні перли, який використовується в колекції, не піддають огранці, і вони зберігають свою первозданну форму. А кожна перлина — неповторна, як і кожна дівчина.