Учасниця українського гурту була змушена закордоном ночувати в громадському кафе…

0
886

Зимові канікули чудовий час для подорожей. Дехто віддає перевагу теплим краям, а одна з учасниць гурту «МАЛДІВИ» – Софія обрала для зимового вікенду столицю Німеччини – Берлін. Подорож дівчини розпочалася досить незвично … – ночівлею в Берлінському Macdonald’s, так як поселення в готель затримали. Але на цьому пригоди Софії не закінчилися. Наступної ночі о 4:00 ранку в готелі виникла пожежна тривога, усіх жителів готелю було евакуйовано на вулицю разом з валізами. На щастя, ця тривога виявилася фальшивою. Звісно, крім пригод, дівчина встигла погуляти містом і поділилися з нами враженнями від Берліну:

 « За три дні ми обійшли більшу частину столиці Німеччини. Можу сказати, що це найчистіше місто в Європі. Люди привітні, кожного разу, коли ми їхали в метро, то знайомилися з німцями, які з величезним задоволенням і посмішкою підказували дорогу, а деякі навіть супроводжували нас!»

   Поки Софія подорожує і надихається головним містом Німеччини, інша учасниця гурту – Каріна вирішила провести свої різдвяні канікули у рідному Львові, адже, за словами дівчини, атмосфера під час свят у місті- надзвичайна! Незважаючи на те, що дівчина активно готується до вступу в університет, Каріна виділила час аби погуляти рідним містом. Радить обов`язково відвідати Різдвяний ярмарок , ковзанку на Площі Ринок, Шевченківсьий гай, в якому щорічно виступають колективи з колядками та вертеп. Звісно, варто випити смачної і запашної кави в одній з кав’ярень в центрі міста, не квапливо попиваючи і милуючись Львовом.