Убивство Гандзюк: головну фігурантку у справі затримали(ФОТО)

0
1087

Затримана важлива фігурантка справи Гандзюк.

В ніч на 22 грудня була затримана одна з фігуранток справи вбивства Катерини Гандзюк голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб.

Про це повідомила журналістка Мар’яна П’єцух в Facebook.

“Друг Катерини Гандзюк місцевий політик Олександр Власов повідомив, що вночі затримана голова Олешківської РДА – Олена Кравченко-Скалозуб (на фото з дитиною), яку опоненти (і її чоловіка) називали координаторами вирубки лісу в районі. Зокрема, саме в цьому районі в травні згоріло 600 гектарів лісу – щоб потім зайнятися вирубкою під виглядом санітарної чистки, але трохи перестаралися, і згоріло занадто багато дерев. А ще вона радник голови Херсонської ОДА Гордєєва, який нещодавно нагородив її за хорошу роботу”, – йдеться в повідомленні.

За словами журналістки, днями СБУ оголосила, що зараз активно працює над версією, що вбивство Гандзюк сталося з-за її активної позиції з відвертою критикою керівників області по вирубці лісу.

“Щоб не впустити опонентів, Торбін почав працювати кулаками, і почалася бійка, в яку поліція практично не втручалась”, – додала П’єцух.

Нагадаємо,  новий підозрюваний у справі Катерини Гандзюк, якого слідство вважає ключовою фігурою вбивства херсонської активістки, є помічником депутата Херсонської облради і зараз перебуває в Домініканській республіці.

Раніше Знай.uа писав про те, що  про підозру вже раніше судимому громадянину України Левіну на прізвисько “Москаль-молодший”, якого вважають важливим співучасником організації замаху і вбивства Катерини Гандзюк, повідомила прокуратура.