У Запоріжжі на мосту трагічно загинув підліток, коли хотів зробити селфі

0
1755

Хлопцеві було всього 15 років. 

15-річний хлопець загинув, коли хотів зробити селфі на залізничному мосту. Він піднявся на залізничний міст, щоб зробити селфі. Там зачепився за контактну мережу.

Трагедія трапилась, коли 15-річний Кирило з друзями пішов гуляти на річку і від нудьги вирішив зробити кілька екстремальних фото. По скобах 9-класник видерся нагору, аби зробити селфі на 7-метровій висоті. Потім хтось з товаришів порадив йому перейти на інший бік, бо там воно буде ефектнішим. Подолати прірву хлопець вирішив просто по поперечній балці. Коли втратив рівновагу – вхопився за провід контактної мережі.

Лікарі швидкої, які прибули на місце, допомогти потерпілому вже не змогли. Хлопець помер миттєво.

У соцмережі Кирила лише світлини, на яких він позує сам і разом із своєю дівчиною. Жодної екстремальної фотографії в його профілі немає. Директор школи, де навчався 9-класник, каже, що  шибайголовою він не був і не розуміє, чому той вирішив зіграти зі смертю.  У школі запевняють, що з учнями постійно говорять про безпеку, але підлітки до порад дорослих дослухаються не завжди.

Ті ж, хто знали хлопця, припускають: можливо Кирило вирішив похизуватися перед друзями. На поховання хлопця прийшли всі його однокласники. Крім того, через загибель хлопця у класі думають скасовувати випускний вечір.