У вічність раптово відійшла культурна діячка зі Львівщини (ФОТО)

0
1017

На Львівщині, у місті Миколаїв, раптово померла організаторка фестивалю “Книжкова толока” Любов Хомчак.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на lmn.in.ua.

Любов Хомчак працювала директоркою книгарні, очолювала громадську організацію “Книжкова толока”. Народилася у селі Дроговиж Миколаївського району Львівської області. З дитинства любила книжки. Успадкувала це, як сама зазначала, від мами. Понад 10 років у Миколаєві організовувала “Книжкову толоку”.

Тривалий час жінка боролась з важкою недугою. Як розповіли в Українській асоціації видавців, наприкінці червня цього року Любові провели надскладну дороговартісну операцію в Інституті онкології. Після операції жінка пребувала у реанімаційному відділенні на реабілітації.

“У вічність відійшла Людина-епоха, навколо якої гуртувалися тисячі людей. Людина, яка надихала своїм Світлом і добротою, Людина, яка завжди дарувала іншим позитив і безмежну Любов свого серця”, – каже письменниця з Золочева Катерина Тихонова.

“Такі люди, як пані Люба, полишають цей світ лише фізично, а те добро, яке вони творили за життя, залишається людям, і пам’ять про них продовжує жити в серцях”, – зауважують у спільноті книголюбів Львівщини.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, через лікарську помилку помер студент-медик зі Львівщини.