Через лікарську помилку помер студент-медик з Львівщини

0
22911

Помер студент-медик із Самбірщини Юрій Столяр.

Як пише “Цинічний Львів”, про це повідомляє “Четверта студія”

“Не вдалося врятувати Юрія Столяра. Всі ми переживали за здоров’я студента-медика Юрія Столяра, який опинився на межі життя та смерті. На жаль, серце юнака не витримало. Сьогодні Юри не стало. Родина вдячна всім, хто матеріально долучився, щоб врятувати життя Юрія, хто у ці складні молився за нього. Не судилося… Вічная пам’ять!”, – зазначається у повідомленні “Самбірської газети”

ДІЛИМОСЯ СУМНОЮ ЗВІСТКОЮНА ЖАЛЬ, НЕ ВДАЛОСЯ ВРЯТУВАТИ ЮРІЯ СТОЛЯРАВсі ми переживали за здоров'я студента-медика…

Опубликовано Самбірська газета Вторник, 22 сентября 2020 г.

Як повідомлялося РБК-Україна, у Харкові студент впав у кому через лікарську помилку. В ході операції на носі стався розрив аневризми. У хлопця діагностовано сильний крововилив у мозок, зупинка серця і кома 3-го ступеня. Хірург на дзвінки родичів не відповідає, в медзакладі не з’являється.

В соціальній мережі у співтоваристві університету опублікували запис про те, що один зі студентів Харківського національного медичного університету потребує допомоги.

“Столяр Юрій Романович, студент ХНМУ, зараз перебуває в дуже важкому стані. У хлопця сильний крововилив у мозок, зупинка серця, кома. Його стан вимагає введення надто дорогих препаратів для розсмоктування крові та запуску мозку. Кожен день його лікування потребує чималих коштів, непосильних для його сім’ї. Ми сподіваємося на вашу підтримку. 5168 7573 4163 8387. Любчич Ганна Олександрівна. Тел.: 0663816994, сестра”, – йдеться у публікації.

‼️Максимальний репост‼️ ВРЯТУЙМО ЖИТТЯ САМБІРЧАНИНА ЮРІЯ СТОЛЯРАСамбірчанин Юрій Романович Столяр – студент…

Опубликовано Самбірська газета Четверг, 17 сентября 2020 г.

Близькі та родичі постраждалого в коментарі Styler звинувачують у трагедії хірурга.

“Однокурсник пішов робити операцію на носі, через лікарську помилку тепер в комі”, – розповідає Юлія.

Операція пройшла 9 вересня і тривала протягом декількох годин. Через годину після операції лікарі перевели його у відділення інтенсивної терапії після чого за проханнями родичів почали переведення в обласну клінічну лікарню. Вже о 16:50, через 4 години після закінчення операції, молодика реанімобілем доправили в лікарню.

Повідомляється, що в ході операції стався розрив аневризми. Всі подальші наслідки були викликані цим ускладненням.

Близькі потерпілого передають, що після переведення хлопця в обласну лікарню зв’язок з хірургом, якого звинувачують в події, втрачений.

“Він поїхав кудись, чи що. Додзвонитися не можемо. Він сказав операцію проведе в Новій Водолазі, але чомусь там ніхто не знає”, – додала співрозмовниця видання.

Уже до кінця тиждень лікар “з’явився” і поцікавився про стан потерпілого.

Як поділилася сестра Анна, 18 вересня у потерпілого почали відмовляти нирки. Лікарі кажуть, що за ніч вдалося стабілізувати стан хлопця, однак з коми він так і не вийшов.

Як повідомлялося раніше, у лікарні, де лікують коронавірус, покінчили життя самогубством двоє чоловіків.