У Росії школярки знущались з ровесниці, змушуючи її пити воду з калюжі (ВІДЕО)

0
676

У місті Бійську, що в Росії, трапився інцидент, пов’язаний з булінгом школярки: дві 15-річні дівчини змусили свою однокласницю пити воду з калюжі. 

Можливою причиною конфлікту  є те, що жертва нападу нібито розпускала чутки й скаржилася вчителям, а також відбила хлопця в однієї з її кривдниць. Також є версія, що школярка могла висловлювати погрози у бік сестри однієї зі зловмисниць.

На відео дівчина стоїть на колінах перед калюжею, а її ровесниці змушують її випити воду звідти. У підсумку, та зі сльозами на очах виконує образливе прохання. Але на цьому дівчата не заспокоюються та наказують їй “втопитися”.

“Концерт закінчено? Давай ще, непомітно. Можу допомогти… Обличчям туди втопись, поки я сама тебе туди не запечатала”,– говорить на відео одна з мучительок.

View this post on Instagram

Серьезно, что не так с этими школьниками? 🤕 Две девушки в Бийске вчера заставили пить из лужы третью, потом выложили видео в интернет Сейчас оно уже на крупных новостных ресурсах и наш маленький город опять прогремел ☇ Публиковать личности участниц здесь редакция не может, но все желающие могут набрать руками vk.com/wall-154380220_43088 и увидеть прославивших город девушек (кроме пострадавшей) #бийск #biysk

A post shared by Грибное медиапланирование (@biysk.22) on