У Польщі розповіли, чи будуть українські заробітчани проходити 14-денний карантин

0
462
Міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановскі заявив, що сезонні працівники, які прибудуть до країни тепер не зобов’язані будуть перебувати на обов’язковому карантині.

Про ряд рішень уряду для сприяння працевлаштування сезонних працівників у Польщі Ардановскі заявив під час прес-конференції 21 травня.

Про це повідомляє “Діло” з посиланням Radio Lublin, інформує “Цинічний Львів”.

Міністр зазначив, що відсутність сезонних працівників у зв’язку з пандемією негативно впливає на економіку країн Західної Європи, і тому Польща вирішила допомогти господарствам у вирішенні цієї проблеми.

Ми ще не знаємо, яким буде масштаб цього явища і скільки цих працівників з усіх східних кордонів приїде до Польщі, – сказав Ардановскі.

Він підкреслив, що для робітників зі сходу буде запроваджено значне полегшення умов для праці. Іноземці, які будуть приїжджати на ферми, матимуть можливість приступити до роботи вже з першого дня перебування. Такого поки що не запровадили в жодній іншій галузі.

Міністр також закликав поляків, які наразі не працюють, проявити солідарність та допомогти фермерам збирати врожай, аби запобігти дефіциту продовольства у Польщі.