У Львові СБУ затримали двох чоловіків, які запускали дрони над військоматом (ФОТО)

0
603

Вчора 13 липня о шостій то годині  в Telegram-канал Varta 1 повідомили  про дрон на вулиці Івана Франка.

Про це на своїй сторінці повідомяє varta1.

З чату «Varta 1» інформацію було передано на опрацювання Службі безпеки України.

Згодом, стало відомо виданню, що було затримано двох чоловіків, які здійснювали запуск літального апарату на вул. Івана Франка поруч з будівлею обласного військкомату.

Неподалік місця, де літав дрон розташований Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (обласний військкомат)

У патрульній поліції Львівщини підтвердили, що чоловіки також мали з собою камеру з мікрофоном та стверджували, що в них є офіційний дозвіл на зйомку дроном від СБУ. У результаті двох затриманих доставили у відділ поліції. Їхні особисті дані встановлюють.

В СБУ Львівщини натомість повідомили, що на зйомку дроном затриманим не надавали жодних дозволів. Зараз СБУ з’ясовує усі обставини.

Нагадаємо, на час воєнного стану запуск безпілотників заборонений і може вважатися шпигунством. За це передбачена кримінальна відповідальність.

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст. 109, ст. 110, ст. 111, ст. 112, ст. 113, ст. 114 Кримінального кодексу України.