У Львові на тиждень заборонили катати людей на конях

0
1067

Львівська міська рада на тиждень заборонила катати людей на конях та кінних екіпажах після того, як налякані петардою коні важко травмували дівчину у центрі міста.

Про це стало відомо з заяви мера Львова Андрія Садового і заяви директора юридичного департаменту міськради Гелени Пайонкевич на сайті міської ради.

 “На тиждень ми призупинили процес катання гостей і львів’ян на конях. Ми повинні перевірити все щодо безпеки. За тиждень часу проведемо весь ряд заходів, круглі столи, обговорення, і після того будемо приймати фінальне рішення.Наразі ми не будемо використовувати цей метод розваги для львів’ян і гостей міста” – зазначив міський голова.

Садовий також додав, що 15-річна Олеся, яку травмували налякані коні 2 листопада, перебуває у столиці в ОХМАТДИТІ, і йде на поправку. За словами мера, витрати на лікування покриють з міського бюджету.

Садовий додав, що вимагає від поліції “знайти тих нелюдів, які кинули петарду, бо в часи війни використовувати петарди і салюти — це злочин, це, фактично, замах на вбивство”.

У Львівській міськраді також нагадали, що використання феєрверків у місті категорично заборонене.

За словами директора юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, цього тижня чиновники виїдуть на огляд умов утримання коней.

Наразі міська рада передала записи із камер відеоспостереження правоохоронним органам.

Нагадаємо, раніше кобилу, яка  в центрі розтрощила лавку у центрі Львова, усипили