Бідолашну кобилу, яка вчора в центрі розтрощила лавку у центрі Львова, усипили

1
3590

Кобилу, яка вчора, 2 листопада, ввечері у центрі Львова розтрощила лавку, усипили.

Про це повідомили на сторінці Каретного двору у Фейсбуку.

«Після трагедії одразу зв’язалися з ветеринарним лікарем Олегом Лободенком. За його вказівками, до його приїзду кобилі Фауні надавали необхідну першу допомогу, вкололи знеболювальне і заспокійливе. Найважливішим було знерухомити тварину, не даючи кобилі встати, адже вона могла нашкодити собі ще більше. Після транспортування на Каретний двір кобилою займався ветеринар. Однак отримані травми (осколкові переломи кількох кінцівок) ані в Україні, ані в країнах ближнього порубіжжя не лікують. Якщо була б зламана одна кінцівка, то можна було б продовжувати боротися за її життя. Тому прийняли рішення не мучити тварину», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що  вчора, 2 листопада, на проспекті Свободи карета з кіньми виїхала на тротуар та знесла лавку. Є двоє потерпілих, серед яких 15-річна дівчинка, що сиділа на лавці.

Як повідомила речниця Патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій, троє іноземців запускали салют і сполохали коней. Коні вибігли на тротуар і налетіли на лавку, де сиділа 15-річна дівчина. Її з травмами госпіталізували до ОХМАТДИТу. Зі слів очевидців, потерпілих було двоє, але старший чоловік, ймовірно, фірман відмовися від допомоги медиків. Подію кваліфікували як ДТП з потерпілими. Справою наразі займаються слідчі.