У Львові можуть збудувати 72-метровий готель

0
640
Візуалізація

Виконавчий комітет ЛМР сьогодні, 16 серпня, вкотре не погодив висоту 72 метри для готелю, який планують збудувати на вулиці Лижв’ярській, 1. Натомість юридичний департамент розробив проект ухвали про проведення міжнародного конкурсу на проектування комплексу, після чого, за словами міського голови Львова Андрія Садового, виконком зможе проголосувати за допустиму висоту.

Водночас проектанти представили візуалізації можливої панорами Львова з попередньою висотою будівлі в 72 м та погодились доопрацювати проект рішення про міжнародний конкурс.

Після архітектурного конкурсу, забудовник має повідомити про наміри забудови ЮНЕСКО та Мінкульт. Результати конкурсу обіцяють представити громадськості. Максимальний відсоток забудови — 50%. Половина готелю має бути класичним готелем, половина — апарт-готелем. Також тут розмістять коворкінг, СПА, спортиіний комплекс та заклади харчування.

Додамо, що минулого тижня проект викликав бурхливе обговорення під час засідання виконкому, оскільки самого проекту немає. Керівниця ТОВ «Парк Спейс» Алла Шамова розповіла, що архітектори, які братимуть участь у конкурсі, будуть представляти макети, і наразі невідомо, як саме виглядатиме майбутній готель і скільки будівель він матиме. Представник забудовника Андрій Потинський зауважив, що компанії потрібно отримати містобудівні умови та обмеження, щоб сформувати технічне завдання для конкурсу.

Керівниця ТОВ «Парк Спейс» підтвердила, що будувати збираються готель міжнародної мережі Hilton, проте наразі все ще тривають перемовини.

7 серпня відбулася зустріч членів виконкому, представників забудовника та громадськості. Представники забудовника, зокрема, пообіцяли вкластися в інфраструктуру парку, а також «забезпечити максимально комфортне перебування не лише гостям, а й місцевим мешканцям», реконструювати і розширити вулицю, дотримуватися режиму тиші, збудувавши ресторан з боку вулиці, а не житлових будинків, максимально зберегти зелені насадження та навколишнє середовище.

Візуалізація

Нагадаємо, стало відоме ім’я чиновниці ЛМР, яку підозрюють в отриманні хабаря.