Стало відоме прізвище та ім’я чиновниці ЛМР, яку підозрюють в отриманні хабара (ФОТО)

1
2956
Фото зі сторінки Ілони Мельник у фейсбук

Працівники Управління захисту економіки Львівщини та слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури Львівської області 13 серпня викрили двох осіб, причетних до одержання неправомірної вигоди.

Як встановили оперативники, заступник начальника одного з відділів Львівської міськради разом із посередником-адвокатом організували схему незаконного збагачення, отримуючи неправомірні вигоди за сприяння у державній реєстрації прав власності на нерухоме майно.

“Зловмисників було викрито під час одержання чергового хабара у розмірі 300 доларів США та 2000 гривень за прискорення процедури оформлення земельної ділянки. Їх було затримано в порядку ст. 208 КПК України”, – повідомляють у поліції.

«Львівська міська рада засуджує будь-які прояви хабарництва з боку посадових осіб. Нечесні люди не мають права працювати в органах місцевого самоврядування чи будь-яких інших структурах, основне покликання яких — служити громаді», — повідомили в мерії.

Як нам стало відомо – це Ілона Мельник, яка працює заступницею начальника відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно Львівської міськради.

Нагадаємо, як сьогодні повідомляв “Цинічний Львів“, правоохоронці затримали працівника Львівської міської ради на хабарі.