Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » У Львові добровольці полку “Азов” поділилися спогадами про Широкинську операцію (ФОТО)
    Цинічний

    У Львові добровольці полку “Азов” поділилися спогадами про Широкинську операцію (ФОТО)

    adminBy admin15.02.2019Updated:15.02.20191 коментар2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    Учора,14 лютого,  Національний Корпус Львівщини провів  тематичний вечір звитяги, приурочений Четвертій річниці Широкинської операції, на якому українські військові поділилися своїми спогадами з молоддю про найуспішніший наступ українських захисників в зоні ООС за останні 4 роки.

    Про це повідомляє наш кореспондент.

    Як відомо, Павлопіль-Широкинська наступальна операція відбулася 10-15 лютого 2014 року. Офензива здійснювалася лише силами піхоти “Азову”, без допомоги ЗСУ. Результатами українського бліцкригу стало відсунення на кілька десятків кілометрів російських військ від Маріуполя, що забезпечило спокій в місті та відведення частини ворожої армії з Дебальцево.

    “Там, під час Широкинської операції, усі добровольці полку “Азов” по-справжньому стали  сім’єю. Багато наших братів загинуло за визволення Маріуполя від сепаратистів, але вони назавжди залишаться частиною великого руху. Ми-єдине ціле. Зараз молодь, яка вступає в наші лави, назавжди поєднується з кожним, хто воював в цьому полку за нашу державу. Ми були такі самі як ви, хлопці без особливої військової підготовки, але з великою мотивацією та бажанням боротися. Широкинська операція довела нашу спроможність воювати з мінімальною кількістю техніки та військових” – поділився  спогадами доброволець полку “Азов” Ігор Михайлишин.

    “Перед операцією всі бійці всі чекали з нетерпінням на щось грандіозне. Не було більше сил сидіти склавши руки в той час, як хлопці гинули під кулями в Дебальцево. Спочатку  ми всі буквально просилися туди, хотіли допомогти нашим військовим, але доля готувала нас до війни за Широкине. В день перед самою операцією в усіх зібрали телефони. Ніхто не міг заснути, очікували наступного ранку. Нас розбудили вночі, під базу в Маріуполі під’їхала величезна колона військової техніки. Проте, коли ми вийшли на вулицю, то зрозуміли, що з нашої батальйонної техніки в нас є лише один БТР, який ми успішно забрали в сепаратистів та один камаз. Наступальну операцію почали тільки силами піхоти” – згадує військовий батальйону “Азов” Юрій Бурзак.

    Нагадуємо, що з нагоди Четвертої Широкинської операції український військовий з Львівщини поділився спогадами з фронту.

     

     

    війна на Донбасі Львів Національний корпус полк Азов
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Цинічний

    На Львівщині водій мікроавтобуса вчинив смертельну ДТП (ФОТО)

    12.11.2025
    Цинічний

    На Львівщині водій автомобіля ЗАЗ вчинив смертельну ДТП (ФОТО)

    11.11.2025
    Цинічний

    У Львівській області через лося трапилася смертельна ДТП (ФОТО)

    26.09.2025
    Останні публікації

    Розкрадання в Енергоатомі: Гринчук і Галущенко подали заяви про відставку

    12.11.2025

    Керівнику Львівської облради на весілля батьки подарували 2 млн грн

    12.11.2025

    Трамп визнав, що не може досягти миру в Україні

    12.11.2025

    На Львівщині перекинувся шкільний автобус, є постраждалі (ФОТО)

    12.11.2025

    На Львівщині водій мікроавтобуса вчинив смертельну ДТП (ФОТО)

    12.11.2025

    Увага! Поліція Львівщини розшукує двох небезпечних злочинців (ФОТО)

    11.11.2025
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2025 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.