У Брюховичах встановлять пам’ятник геніальному українському композитору (ФОТО)

0
611

У Брюховичах встановлять пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку. Із робіт залишилось лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив його львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради  Любомир Кукіль.

Про це повідомляє Брюховицька селищна рада.

“Ідея поставити пам’ятник Володимиру Івасюку в Брюховичах вперше з’явилася 17-18 років тому, коли мером Брюхович був Іван Сало. Тоді відбулась моя зустріч з фотохудожником Любомиром Крисою — чоловіком рідної сестри В. Івасюка Галини. У нього було багато документів та фотографій композитора, з якими я детально ознайомився. Роботу над проектом було розпочато з ескізу фігури В. Івасюка із скрипкою на грудях. Зі слів Л. Криси я дізнався, що батько В. Івасюка хотів, щоб пам’ятник представляв собою фігуру з скрипкою на серці. Врешті, глиняна модель фігури була готова, але до завершення так і не дійшло, і пам’ятник ми розібрали.

Освята місця встановлення пам’ятника біля Народного дому смт. Брюховичі відбулася ще в 2013 році.

Два роки тому вже діючий селищний голова Володимир Доманський запропонував заново розпочати роботу над пам’ятником. Приблизно в час річниці зникнення Володимира Івасюка (26 квітня – 18 травня) бронзовий пам’ятник буде готовий до встановлення”, — розповів  Любомир Кукіль.

Пам’ятник виконаний з бронзи, постамент – з граніту. Його встановлять біля Народного дому смт. Брюховичі.