У Австралії випав довгоочікуваний дощ (ФОТО)

0
12515

У деяких регіонах Австралії випав дощ і температура повітря нарешті знизилася. Потужні опади випали на східному узбережжі: від Сіднея до Мельбурна і в деяких районах Нового Південного Вельсу. Про це повідомляє BBC.

Проте опади триватимуть недовго. Австралійців вже попередили: температура повітря підвищиться до четверга. Австралійські чиновники заявили, що величезні пожежі у Вікторії та Новому Південному Вельсі можуть зустрітися.

“Тут немає місця для поступливості, – зазначив прем’єр-міністр Нового Південного Уельса Гладіс Берейкліян у понеділок. – Сьогодні вранці мова йде про активну допомогу і подальшу евакуацію, щоб люди, які були переміщені, перебували у безпеці”.

Попри зливи забруднення імлою залишається небезпечно високим. Бюро метеорології штату Вікторія попередило, що видимість у Мельбурні менше ніж 1 км.

Нагадаємо, Смертельні лісові пожежі спустошують австралійські землі. Вогонь знищив щонайменше 1 200 будинківу Новому Південному Вельсі і Вікторії. Позавчора, температура повітря в Сіднеї сягнула 48,9°C. Через пожежі загинуло понад півмільярда тварин. Від вересня через пожежі в країні загинуло щонайменше 24 людини, тисячі людей залишились без домівок.