Цинізм зашкалює: У Львові пропонують підвищити вартість проїзду до 9 гривень

0
1040

Львів’янка Христина Козій переконана, що зростання проїзду на 1 – 2 гривні не вплине на якість перевезень, тому пропонує впровадити ціну на квитки в автобусі на рівні 8 або 9 гривень.

Відповідну пропозицію жінка виклала у своїй електронній петиції до Львівської міськради, – передає 032.ua.

За додаткові кошти від нового тарифу, львів’янка пропонує найняти продавців квитків у маршрутки, які працюватимуть безпосередньо на місто, а не на окремих перевізників, та які продаватимуть два види квитків – звичайні й пільгові.

“Така посада буде тимчасовою – до повного введення електронного квитка”, – зазначила Христина Козій.

За словами авторки петиції, це дозволить водіям виконувати лише свої прямі обов’язки та не відволікатиме їх від стеження за дорогою; з’явиться прозорий і чіткий облік готівки та кількості пасажирів, у тому числі – пільговиків.

Львів’янка впевнена, що це посприяє зменшенню кількості осіб, які їздять у громадському транспорті “зайцем”, а отримані кошти проходитимуть через “місто”.

“Отримані дані про кількість пасажирів можна буде використати для порівняння, при визначенні ефективності впровадження електронного квитка”, – резюмувала львів’янка.

Зазначимо, що станом на нині цю петицію підписало 33 людини із 500 необхідних для розгляду звернення у Львівській міськраді.

Нагадаємо, із 1 лютого 2019 року львів’яни платять по 7 грн за проїзд у міських автобусах замість звичних 5 грн.