Церкви Львова закликають до спільної молитви проти коронавірусу під час карантину

0
633

З 16 березня і впродовж тижня кожного дня о 18:00 у храмах Львова будуть дзвонити у церковні дзвони, закликаючи до спільної молитви за подолання коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє релігійний інтернет ресурс “Духовна велич Львова”, передає “Цинічний Львів”.

Як зазначив, капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк, спільна молитва – це найкраща протидія паніці та пандемії. “Єднаючись у молитві – стаємо сильнішими та витривалішими. Здавна дзвони символізували очищення. Нині о 18:00 у храмах міста битимуть у дзвони. Дзвони у складні часи завжди мобілізували і закликали людей до молитви, яка є зверненням людини до Бога. Віримо, що милосердний Господь відгукнеться на молитви, адже знаємо Євангельські Слова: “Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані,— там Я серед них”. Віримо, що Господь у часі цих випробувань не покине український народ і дарує ласку визволення від лиха”, – заявив отець.

Капелан Львівської міської ради, також закликав долучатися до ініціативи й інші храми, де поки що не лунає синхронний дзвін. Раніше отець Павло Дроздяк казав, що церкви у Львові під час епідемій ніколи не закривали.