Топ-10 стедікамів для смартфона

0
84
alt_Стедікам

Досвідчені кліпмейкери погодяться, для того щоб зняти відео недостатньо стабілізації на телефоні, потрібно завжди додаткові аксесуари і тоді вийти дійсно якісно відео. Стедікам – ось пристрій, який допоможе зняти справжній шедевр. Має акумулятор, ручку та місце для того, щоб закріпити девайс. Завдяки стабілізатору вам не страшна тряска рук чи тіла, а кінцевий результат дає плавне та динамічне відео.

Знайшли кілька варіантів стедикамів, щоб ваша творчість була ще професійнішою. Безумовно такі моделі мають різну ціну від дешевих до найнавороченіших.

DJI OM4
Перше місце за найпопулярнішим продуктом, який розкуповує, є DJI OM4. Так, його ціна вища за середню, а саме $170. Ви отримуєте компактний та стильний аксесуар, у якому є знімне кріплення на магнітах. Легко почати знімати будь-який ролик, адже для цього потрібно дістати з кишені телефон та прикласти до магнітів.

Трохи про характеристики. Така модель може приймати телефони завтовшки від 6,9 мм до 10,0 мм. Стабілізатор оснащений можливістю автоматичного зміни напрямку зйомки, автоматичним створенням режиму панорами з клонуванням людини та багатьма іншими функціями. Ви можете легко керувати ним через програму. DJI OM4 оснащений акумулятором ємністю 2450 мАг. Цього вистачає на 15 годин роботи. При необхідності Steadicam можна використовувати як повербанк для смартфонів. З’єднання здійснюється через Bluetooth 5.0. Купити стабілізатор DJI можна по ціні в 110 долларів.

DJI Osmo Mobile
Якщо є мета купити модель марки DJI, але кошти не дають можливості не дивитися на ціни, пропонуємо розглянути першу версію стедикаму Osmo Mobile. Ціна не кусається, а продукт досі популярний.

Цей маленький пристрій підійде не всім вашим девайсам. Стедікам може транслювати відео у різних соцмережах або з ютубу. Має триосьову стабілізацію, а головне простий в управлінні. Що стосується управління, то тут ви завантажуєте відповідні додатки та користуєтеся продуктом. З мінусів які виділяються і можуть зіграти з вами злий жарт – це час роботи. Батарея ємністю 980 мАг може протриматися 4,5 години використання. Коли він вийшов у 2017, це було нормально, але на сьогодні це величезний мінус.

Hohem iSteady X
Стедікам входить до категорії недорогих продуктів (від 50 доларів). Невеликі габарити та ємність акумулятора 2 000 мАч дають можливість працювати автономно до 8 годин, а для швидкого заряджання потрібно буде скористатися USB Type-C. Що цікавого можна знайти у Hohem iSteady X: джойстик, фокусування камери та блокування осі. Для вас є кілька режимів зйомки. Можна підключитися на відстані через Bluetooth. Приємним бонусом у комплекті є трипід-підставка.

Zhiyun Smooth-Q2
Зручний у перенесенні, але вищий за середній ціна такого стедикаму. Перевагою такої моделі є кріплення для телефону, яке можна швидко зняти. Завдяки цьому він на рівень вище за своїх конкурентів

Працювати він може до 17 години на акумуляторі ємністю 4 500 мАг. Для підзарядки потрібно використовувати порт USB C. Багато режимів, що підкуповують користувача: селфі, стеження, автопанорама та інші. Щоб телефон було зручно рухати, знадобиться джойстик.

BASEUS Handheld Gimbal Stabilizer
Якщо не придивлятися, цю модель можна сплутати з DJI. Ємність акумулятора 2200 мАг дає можливість працювати до 12 годин. Крім джойстика у ручного стабілізатора є колесо, за рахунок якого можна керувати, тоді зйомка вийде більш якісною. По режимах тут іде стандартний перелік тих, що були згадані раніше.

Gudsen MOZA Mini-MX
Шукаєте щось абсолютно компактне, тоді це Gudsen MOZA Mini-MX. Хочемо звернути увагу на те, що така модель може працювати з максимальною шириною 88 мм. Крім джойстика та різних кнопок, цей аксесуар може розпізнавати жести.
Легко витримає 20 годин роботи за рахунок 2000 мАг акумулятора. Для підключення необхідно використовувати Bluetooth 5.1. Стедики Gudsen MOZA Mini-MX можна купити від $101.

FeiYu Tech Vimble 2S
Невелика за розмірами та проста у конструкції модель ціна, якою стартує від 86 доларів. Перевагою FeiYu Tech Vimble 2S є джойстик, уміння блокувати вісь та регулювати угол камери. Для вас будуть доступні стандартні режими, до яких додали зум і зручний курок.

Підключення здійснюється завдяки Wi-Fi або Bluetooth, стедікам йде в ногу з часом, як кажуть. На підтримку сучасних технологій, ця модель має спеціально додаток, в якому можна знайти дуже багато всього цікавого, що допоможе перетворити ваше відео на творчий матеріал. Для роботи він може витримати 12 годин, за рахунок ємності 1300 мАг. Якщо дуже постаратися, то від цього пристрою можуть заряджатися інші девайси. Разом з гаджетом ви отримуєте трипідставку, кейс і дроти для різних апаратів.

Xiaomi Mijia Smartphone Handheld Gimbal
Відмінною рисою цієї моделі є дизайн. По ньому ви точно зможете виділити та дізнатися Xiaomi Mijia S