Сутичка напередодні професійного свята: дві вчительки побилися на уроці в присутності учнів(ВІДЕО)

0
7278

У селі Решуцьк Рівненського району на уроці, де були присутні семеро першокласників, побилися дві вчительки. Після інциденту батьки бояться пускати дітей до школи, оскільки хвилюються, що одна з них почне застосовувати силу до дітей.

Про це  повідомив телеканал «Рівне 1», передає “Цинічний Львів”.

Інцидент стався на уроці читання в сільській початковій школі, де навчаються всього 17 дітей і працюють троє вчителів. Він став наслідком конфлікту освітянок за посаду завідувача школи.

Ніна Назарчук, яка ніби зчинила бійку, каже не може змиритись з її звільненням з посади керівника школи. Працювати під керівництвом молодшої колеги – не може. Але зчиняти бійку того дня не планувала.

Бійку вчителів помітили колеги і викликали поліцію. Останні склали адмінпротокол на педагога, яка зчинила бійку. Кажуть, по приїзду на місце – конфлікт вже майже вичерпався.

Після бійки педагогів, батьки учнів 1-2 класів, у яких викладає Ніна Назарчук, перестали пускати дітей на навчання. Вже 3 дні малюки не відвідують навчальний заклад.

Місцевим відділом освіти створено комісію у розслідуванні даного випадку. Кажуть, конфлікт між педагогами триває не перший рік. До вівторка наступного тижня мають прийняти певне рішення.

Батьків лише догана не влаштовує. Кажуть, якщо вчительку не звільнять – дітей переведуть в інші школи.

У відділі освіти все ж спробують помирити вчителів. І провести бесіду з батьками. Бо через конфлікт – у дітей не відбувається навчальний процес.

Читайте також: Тарас Шевченко поруч з Дорофєєвою і Монатіком: в мережі розгорівся скандал через шкільний зошит