Тарас Шевченко поруч з Дорофєєвою і Монатіком: в мережі розгорівся скандал через шкільний зошит

0
1116

У соцмережах опублікували обурення через робочий зошит учнів початкових класів. Автори зошита поставили відомих українських поетів Тараса Шевченка та Лесю Українку в один ряд зі співаками – Надією Дорофеєвою та Монатіком. Щоправда, точно невідомо, чи фото зошита є правдивим.

Як повідомляє “Цинічний Львів” про це пише ” 24 Канал”.

Фото з зошита опублікували у спільноті “Баба і кіт” у фейсбуці.

Країна тіктокія.

Опубликовано Баба і кіт Четверг, 1 октября 2020 г.

Таке завдання з’явилося у робочому зошиті учнів початкових класів, ймовірно, з предмета “Я досліджую світ”. Воно полягало у тому, щоб школярі назвали всіх відомих українців на фото.

Проте, автори зошита вирішили порівняти відомих українських поетів Тараса Шевченка та Лесю Українку з популярними зараз виконавцями – Надією Дорофеєвою та Монатіком. І це викликало величезне обурення у соцмережі.

Так,користувачі почали писати власні думки з цього приводу:

“Прирівняли Дорофеєву і Монатіка до Тараса Шевченка і Лесі Українки. Світ сходить з розуму”.

“У народі кажуть: зрівняли з пальцем… Абсурд сьогодення зашкалює! Інколи здається, що все – дно і тут, знизу, знову стукають”.

“Як такий непотріб взагалі можна ставити в ряд з Тарасом Шевченком та Лесею Українкою?”

“Менеджери цих двох вже до Міносвіти дістались”.

“Сподіваюсь, до всіх дійшло, що сучасна школа – це деградація в найгіршому з можливих варіантів”.

“Добре зроблено: перші двоє – генії, що прославили Україну. Двоє інших – невідомо хто, про яких забудуть за кілька років. Нормальний школяр так має відповісти, але біда, що не скаже”.

“Швидше за все, сучасні діти назвуть двох останніх виконавців на фото, а двох перших (Тараса Шевченка і Лесю Українку) можуть і не знати, на жаль.”

Також люди у коментарях зазначають, що це не справжнє фото зошита, а портрети Наді Дорофеєвої та Монатіка – це лише хороший фотошоп.

Проте користувачка Анна Вербицька запевнила, що цей робочий зошит не є складовою частиною певного комплекту для 2 класу. Зокрема, не вказано, до якого саме підручника цей робочий зошит. І прізвища цього автора серед прізвищ авторів затверджених підручників немає.

Читайте також: Кабмін затвердив нові стандарти освіти для українських школярів