Столицю заполонили білдорди з російською пропогандою: завдяки активістам рекламу прибрали

0
303

Білборди з провокативним написом “Росія – наш головний стратегічний партнер”, під яким стоїть підпис “Олег Катющенко”, розмістили у Києві 29 січня. Активісти швидко на це зеагували і викликали поліцію з вимогою прибрати рекламу, що порушує законодавство України. Згодом комунальники підприємства “Київреклама” у супроводі співробітників КП “Муніципальна охорона” прибрали 9 наклейок з 5 білбордів.

Фото та відео з білбордами масово публікували у соцмережах. Спершу білборди помітили біля метро “Житомирська” та на Позняках.

У телефонному коментарі сам Олег Катющенко заявив, що в політику не лізе, тож не розуміє – звідки його обличчя з’явилося на білбордах. Уточнив, що вже звернувся до Служби безпеки України, щоб вони провели перевірку.

Станом на 1 годину ночі 30 січня за викликом активістів до місця розташування білборду на Позняках приїхала поліція. Після нетривалих переговорів щодо того, хто має зняти цю рекламу (самі активісти чи комунальники), до білборда таки приїхала спеціальна техніка. Зрештою, білборд на Позняках із проросійським написом зняли.

Вранці заступник голови КМДА Валентин Мондриївський повідомив, що усі білборди прибрали.

“Оператори зовнішньої реклами не надавали згоду на розміщення подібних сюжетів, тобто провокативні білборди розмістили піратським способом. Правоохоронні органи вже з’ясовують, хто і з якою метою виготовив та розклеїв проросійську рекламу,”
– наголосив Мондриївський.

У себе на Facebook дружина бізнесмена Інна Катющенко також написала, що її чоловік не причетний до розміщення рекламних щитів.

“Вночі в Києві були розміщені кілька білбордів з провокаційним змістом щодо мого чоловіка Олега Катющенка. Спасибі поліції, активістам і комунальним службам Києва, які протягом 40 хвилин зняли борди. Поліція займається розслідуванням даного інциденту. У нас немає припущень, хто може бути замовником цього злочину”, – зазначила вона.

Активісти та громадські діячі обурися подібним діям тими хто вивісив рекламу і завдяки масовому розголосу дану рекламу було ліквідовано.

Єб@нуцц@! Позняки????

Опубликовано Русланом Андрійко Среда, 29 января 2020 г.

ЦЕ КИЇВ! Позняки!!!! Повісили! Ну що, догралися…втрачаємо країну з кожним днем.Це не ДНР. Це Київ. Позняки….

Опубликовано Андрій Смолій Среда, 29 января 2020 г.