Стало відомо, коли у Львові може зрости вартість проїзду в громадському транспорті

0
2327

У Львові приватні перевізники хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті. Для цього вони подали на розгляд комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР розрахунок нового тарифу на проїзд у громадському автотранспорті. Так вартість проїзду у Львові може зрости вже у березні.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, передає “Цинічний Львів”.

Підвищення вартості до 14 грн там обґрунтовують зростанням цінами на бензин, мастильні матеріали, газ, електроенергію тощо.

“Зараз усе залежить від міської ради. Процедура ще не розпочата, однак при кращому перебігу ситуації вартість проїзду може зрости не скоріше, аніж у середині березня”, – каже він.

Наразі в управлінні транспорту ЛМР вивчають економічно обґрунтований тариф. Комунальне АТП-1, за словами керівника управління Ореста Олеськіва, ще не подало розрахунків.

“Очікуємо, що протягом наступного тижня отримаємо від них розрахунки. Далі є затверджена методика, відповідно до якої прораховуємо тариф і на основі цього управління транспорту упродовж наступного тижня може мати конкретніші цифри”, – додав він у коментарі Tvoemisto.tv.

Раніше перевізники вимагали переглянути тарифи на перевезення у міському автотранспорті, а також справедливо розподілити кошти за відшкодування перевезення пільговиків. Збільшити вартість проїзду вони пропонували до 14 гривень.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, на Львівщині зросла вартість проїзду у приміських автобусах.