“Слуги народу” можуть вступити в коаліцію з “Голосом” задля спільної мети (ПОДРОБИЦІ)

0
381

Партія “Слуга народу” та представники Офісу президента ведуть переговори з лідеркою партії “Голос” Кірою Рудик щодо коаліції. До слова, об’єднання обговорюють вже не вперше.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, передає “Цинічний Львів”.

Однак конкретнішої інформації щодо того, чи розглядає її партія варіант об’єднання, не надала.

“Зі мною циклічно хтось веде переговори, щоб ми приєдналися. Час від часу на мене виходять представники або Офісу, або партії “Слуга народу” з переговорами про те, де ми можемо об’єднати наші зусилля”, – розповіла Рудик.

Голова партії “Голос” підкреслила: навіть, не перебуваючи в коаліції з парламентською більшістю, її партія підтримує дії влади, які “є правильними для країни”. Йдеться про останні кроки Зеленського, які дають команді “Голосу” “великі сподівання”. У партії вважають, що це системні, проукраїнські державні кроки (вочевидь, йдеться про накладання санкцій на Козака та Медведчука з компанією – 24 канал).

Щодо посад в уряді, які могли б обійняти представники “Голосу”, Рудик відповіла багатозначно: “Якщо буде кілька напрямів, де ми можемо повністю втілити заплановані реформи, то ми готові взятися за це й робити”.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Верховну Раду внесли законопроект про колаборантів.