Скоро мав стати батьком: У Дніпрі попрощалися із загиблим на Сході бійцем

0
1156

Із військовослужбовцем 93-ї механізованої бригади Сергієм Валахом попрощалися у Дніпрі. 34-річний армієць загинув поблизу Авдіївки на Донеччині.

Попрощатися з бійцем прийшли рідні, побратими, волонтери та небайдужі містяни. Сергій Валах воював на Донбасі у складі 93-ї бригади ще у першу хвилю мобілізації – 2014-го. Потому підписав контракт із ЗСУ. 20 березня поблизу Авдіївки бойова машина, в якій їхав Сергій, підірвалася на ворожій міні. Валах загинув, а двоє його побратимів були поранені.

Поховали 34-річного героя на Краспопільському кладовищі на алеї героїв у Дніпрі. У Сергія Валаха має народитися дитина.

Волонтер Юлія Дмитрова розповіла: “У нього залишилась дружина, яка на 6 місяці вагітності, в нього залишились мати, батько, рідна сестра і племінник. І напривеликий жаль вони не змогли побачити свого сина, тому що він згорів в техніці і труна була закрита”. 

А капелан Дмитро Поворотний сказав: “Пам’ятаємо хлопців, молимося за них – живих і за спочилих. Треба пам’ятати цих хлопців, які полишивши родини, полишивши якісь особисті справи, мрії відклавши на час війни, вони зараз там, на Сході країни, захищають нас з вами і дають можливість реалізувати свої мрії і побудувати ту омріяну країну, яку ми хочемо”.