Скандал на кордоні: Порошенка відмовилися випускати з України (ФОТО, ВІДЕО)

0
3362

Колишній президент України Петро Порошенко відправився у закордонне відрядження на засідання Весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО 2022 у Вільносі (Литва), але його зупинили прикордонники.

Про це повідомила його однопартійка Ірина Геращенко, пише УНІАН.

Увечері в п’ятницю, 27 травня, у народного депутата та лідера партії “Європейської солідарністі” Петра Порошенка, який є фігурантом так званої “вугільної справи” Медведчука, виникли труднощі під час перетину кордону в пункті пропуску Рава Руська на Львівщині.

За її словами, п’ятий президент України, нардеп Порошенко відбув у закордонне відрядження у складі української делегації для участі в засіданні Міжпарламентської асамблеї НАТО, яка розпочнеться у Вільнюсі 29 травня. Відповідне розпорядження про відрядження народного депутата Петра Порошенка підписав голова ВР Руслан Стефанчук.

© із соцмереж

Однак, як стверджує Геращенко, без пояснення причин політика не пропустили через кордон.

“Прикордонники на пункті перетину Рава Руська несли якусь нісенітницю про “підроблене чи скасоване розпорядження”, – написала вона.

У мережі опублікували фото, на яких Петро Порошенко спілкується із прикордонниками на пункті пропуску. На одному із фото поруч з лідером “ЄС” стоїть його однопартієць, народний депутат Олег Синютка.

Сьогодні, 28 травня у телеграм-каналі Верховної Ради України було опубліковано фото першого заступника Голови Верховної Ради Олександра Корнієнка та української делегації у Вільносі без Порошенка.

Немає опису.

Немає опису.